Z serii ślub w stylu: Vintage.

Ślub w stylu vintage to elegancja, stylowe dodatki, kolory takie jak biel, ecru, róż, delikatny fiolet i oczywiście złoto.

Jakie dodatki pomogą Wam stworzyć ślub w stylu vintage lub retro?

Lustro w złotej ramie, wazony z białej porcelany, szklane kielichy z kwiatami, kryształowe wazony, szklanki, stylowe sztućce i kieliszki, dzbanki metalowe lub porcelanowe z niezbyt misternie ułożonymi bukietami.
Nie zapominajcie także o koronkach, które można wykorzystać do ozdobienia krzeseł, wazonów i owinięcia łodyg kwiatów wiązanki ślubnej.

Ważnym dodatkiem na stylowym ślubie są świeczniki - drewniane, metalowe, szklane lub kryształowe, koniecznie wyglądające na ukradzione z babcinego strychu.

Aby nadać dekoracjom osobistego charakteru, można wykorzystać zdjęcia, szczególnie czarno - białe. Mogą to być stare zdjęcia rodzinne oraz zdjęcia Pary Młodej, umieszczone w stylowych ramach, powieszone na ścianie, za Parą Młodą lub ustawione na sztalugach.Nie polecam łączenia bardzo nowoczesnych dekoracji ślubnych z tymi stylowymi, dekoracje ślubne powinny być utrzymane w jednym stylu.